پیشنهاد ویژه شامپو _ نرم کننده 2 در 1 مغذی مو Hollywood Style + شامپو و نرم کننده

شامپو _ نرم کننده 2 در 1 مغذی مو Hollywood Style

شامپو _ نرم کننده 2 در 1 مغذی مو هالیوود استایل 

این شامپو مناسب جهت براق نمودن مو با استفاده از ماست و آب طبیعی کیوی باعث تغذیه مو شده و کدر شدن مو را مو را از بین برده و ویتامین D موجود در ماست رطوبت را به مو باز می گرداند.

23,000 تومان 22,000 تومان
پیشنهاد ویژه خمیر دندان Sensodyne مدل Total Care F + خمیر دندان

خمیر دندان Sensodyne مدل Total Care F

خمیر دندان سنسوداین مدل توتال کِیر اِف حجم 75 میلی لیتر

این خمیر دندان حاوی فلوراید و کلرید پتاسیم می باشد همچنین یک لایه محافظ بر روی دندان ها تشکیل می دهد که تسکین دهنده درد دندان های حساس است.
18,000 تومان 17,000 تومان
پیشنهاد ویژه شستشو دهنده وسفید کننده صورت Hollywood Style حجم 150 میلی لیتر + شوینده

شستشو دهنده وسفید کننده صورت Hollywood Style حجم 150 میلی لیتر

شستشو دهنده وسفید کننده صورت هالیوود استایل حجم 150 میلی لیتر

این شستشو دهنده با فرمول بسیار مقاوم ساخته شده که پوست را روشن تر و متعادل می کند با ترکیبی از عصاره های گیاهی طبیعی مانند میوه های مرکبات ، آلودگیها را شسته و منافذ پوست را تمیز می نماید. با استفاده روزانه و با داشتن عصاره پاپایا و آربوتین قسمت های تیره و لکه های کک و مک را روشن تر و درخشان تر می کند.

73,000 تومان 72,000 تومان
پیشنهاد ویژه نرم کننده مخصوص مو های خشک و آسیب دیده Hollywood Style + حالت دهنده و نرم کننده

نرم کننده مخصوص مو های خشک و آسیب دیده Hollywood Style

نرم کننده مخصوص موهای خشک و آسیب دیده هالیوود استایل 

این نرم کننده با اسفاده از عصاره زغال اخته و بادام رطوبت مو های خشک و آسیب دیده را تامین می کند. همچنین از خشکی و شکنندگی مو ها جلو کرده و آن ها را تقویت می کند.

23,000 تومان 22,000 تومان
behmy-555gif-min
1-min
2-min
7-min
 • خمیر دندان Colgate مدل Triple Action + خمیر دندان

  خمیر دندان Colgate مدل Triple Action

  20,000 تومان
  خمیر دندان کولگیت مدل تریپل اکشن این خمیر دندان حاوی عصاره نعناع بوده و سبب از بین رفتن بوی بد دهان می شود. همچنین به دلیل داشتن فرمولاسیون خاص خود سفید کننده ، ضد حساسیت ، ضد پوسیدگی ، ضد باکتری و محافظ مینای دندان ها می شود.
 • حراج! خمیر دندان Sensodyne مدل Total Care F + خمیر دندان

  خمیر دندان Sensodyne مدل Total Care F

  18,000 تومان 17,000 تومان
  خمیر دندان سنسوداین مدل توتال کِیر اِف حجم 75 میلی لیتر این خمیر دندان حاوی فلوراید و کلرید پتاسیم می باشد همچنین یک لایه محافظ بر روی دندان ها تشکیل می دهد که تسکین دهنده درد دندان های حساس است.
 • خمیر دندان Sensodyne مدل Mint + خمیر دندان

  خمیر دندان Sensodyne مدل Mint

  19,000 تومان
  خمیر دندان سنسوداین مدل مینت حجم 75 میلی لیتر این خمیر دندان حاوی نیترات پتاسیم بوده که درد و حساسیت دندان را تسکین می کند. همچنین دارای خاصیت حفاظت پایدار از دندان ها می باشد و از حفره های میان دندان ها محافظت می کند.
 • خمیر دندان Sensodyne مدل Original + خمیر دندان

  خمیر دندان Sensodyne مدل Original

  19,000 تومان
  خمیر دندان سنسوداین مدل اورجینال حجم 75 میلی لیتر این خمیر دندان مناسب برای دندان های حساس می باشد و از آنها در برابر پوسیدگی ، ایجاد حفره بر روی دندان ، ایجاد پلاک دندانی و جرم محافظت می کند. همچینن با بوی بد دهان مبارزه می کند و به…
 • خمیر دندان تازه و نعنایی Aquafresh حجم 100 میلی لیتر + خمیر دندان

  خمیر دندان تازه و نعنایی Aquafresh حجم 100 میلی لیتر

  13,000 تومان
  خمیر دندان تازه و نعنایی آکوا فرش حجم 100 میلی لیتر خمیر دندان تازه و نعنایی آکوا فرش برای مصرف روزانه به عنوان خمیر دندان معمولی بکار می رود. این خمیر دندان دارای طعم نعنایی می باشد و با دارا بودن میزان بالا فلوراید مانع تحلیل رفتن مینای دندان می…
 • خمیر دندان ملایم و نعنایی Aquafresh حجم 100 میلی لیتر + خمیر دندان

  خمیر دندان ملایم و نعنایی Aquafresh حجم 100 میلی لیتر

  16,000 تومان
  خمیر دندان ملایم و نعنایی آکوا فرش حجم 100 میلی لیتر خمیر دندان  ملایم و نعنایی آکوا فرش برای مصرف روزانه به عنوان خمیر دندان معمولی بکار می رود. این خمیر دندان دارای طعم نعنایی می باشد و با دارا بودن میزان بالا فلوراید مانع تحلیل رفتن مینای دندان می…
 • دهانشویه Listerine مدل Orginal + دهانشویه

  دهانشویه Listerine مدل Orginal

  33,000 تومان
  دهانشویه لیسترین مدل اورجینال دهانشویه لیسترین مدل اورجینال جام مورد تایید انجمن دندان پزشکان آمریکا بوده و از پوسیدگی دندان و بیماری های لثه جلو گیری می کند. همچنین ضد عفونی کننده ، و از بین برنده بوی بد دهان ، جرم و باکتری های مضر دهان می باشد.
 • دهانشویه Listerine مدل Teeth & Gum + دهانشویه

  دهانشویه Listerine مدل Teeth & Gum

  33,000 تومان
  دهانشویه لیسترین مدل تیت اند جام دهانشویه لیسترین مدل تیت اند جام مورد تایید انجمن دندان پزشکان آمریکا بوده و از پوسیدگی دندان و بیماری های لثه جلو گیری می کند. همچنین ضد عفونی کننده ، و از بین برنده بوی بد دهان ، جرم و باکتری های مضر دهان…
 • خمیر دندان Signal مدل Beyaz Güç + خمیر دندان

  خمیر دندان Signal مدل Beyaz Güç

  12,000 تومان
  خمیر دندان سیگنال مدل بِیاز گوچ خمیر دندان سیگنال مدل بِیاز گوچ دارای عصاره سیب و نعناع است. همچنین از پوسیدگی ، تشکیل جرم و پلاک و التهابات لثه جلو گیری می کند.
 • خمیر دندان Signal مدل Cavity Fighter + خمیر دندان

  خمیر دندان Signal مدل Cavity Fighter

  12,000 تومان
  خمیر دندان سیگنال مدل کویتی فایتر خمیر دندان سیگنال مدل کویتی دارای عصاره‌ی خوشبوی نعناع بوده که با عث خنکی دهان و دندانها می‌شود. این خمیر دندان خاصیت ضد پوسیدگی داشته و از ایجاد جرم ، پلاک و التهاب لثه جلوگیری می‌کند. 
 • خمیر دندان Crest مدل 3D White + خمیر دندان

  خمیر دندان Crest مدل Cavity Protection

  17,000 تومان
  خمیر دندان کرست مدل کاویتی پروتکشن این خمیردندان دارای خواص جلوگیری از پوسیدگی ریشه و مینای دندان ، برطرف کردن رنگدانه های سطحی دندان ، پاکسازی دندان ، خوشبو کننده دهان و نیز کاهش میزان پلاک و جرم روی دندان می باشد. همچنین این خمیر دندان دارای طعم و عصاره…
 • خمیر دندان Crest مدل 3D White + خمیر دندان

  خمیر دندان Crest مدل 3D White

  17,000 تومان
  خمیر دندان کرست مدل 3D وایت  این خمیردندان دارای خواص جلوگیری از پوسیدگی ریشه و مینای دندان ، برطرف کردن رنگدانه های سطحی دندان ، پاکسازی دندان ، خوشبو کننده دهان و نیز کاهش میزان پلاک و جرم روی دندان می باشد. همچنین این خمیر دندان دارای طعم و عصاره…