معرفی برند FAIRY

معرفی برند FAIRY

معرفی برند FAIRY

با مجله خبری بهمای در معرفی برند FAIRY همراه ما باشید


 

FAIRY

از سال 1898 پری با غلطک ها و آشپزخانه ها با ظروف تمیز و براق پر شده است. حتی در سال 2016، پری هنوز هم برای صدها و هزاران خانواده در سرتاسر جهان مایعی برای شستن است. تخمین زده می شود که 20.4 میلیون بار نامعلوم از صابون پری هر ساله استفاده می شود.

امروز نام یک مجموعه کامل از محصولات را شامل می شود که برای خلوص، طول عمر و ارزش آنها معروف است: صابون خانگی، صابون توالت، مایع شستشو و طیف وسیعی از مواد شوینده پودر و مایع.

دهه 1950 تولید یک محصول با نام تجاری Fairy Liquid را دید. این به دلیل تقاضای رو به رشد محصولات تخصصی برای مشاغل خاص بود. در پایان سال 1960، پس از اولین سال کامل خود در بازار، شش نفر از هر ده مصرف کننده یک بطری خریدند، بازار برای شستشوی مایع دو برابر شده بود و Fairy Liquid به عنوان شماره یک محصول در بازار تبدیل شد.

 

معرفی برند FAIRY
معرفی برند FAIRY

 

در طول سفر خود، پری همیشه توسط یک همراه وفادار، کودک ما، Bizzie همراه است. Bizzie ابتدا در آگهی های ما در اوایل سی ساله ظاهر شد و در کارتون نوار و حتی در کنار دو R.A.F. Spitfires قبل از تبدیل شدن به یک ثابت دائمی در تمام محصولات ما.

همانطور که خانوارهای مدرن و آشپزخانه به سرعت در حال افزایش زندگی خانوادگی اقتباس شده بود، پری برای ایجاد یک محصول که می توانست باقی بماند، کلیدی بود. در سال 2006، کپسول ماشین ظرفشویی اتوماتیک را که اکنون به نام پری پلاتین شناخته می شود، راه اندازی کرد. یک کپسول بسیار قدرتمند، می تواند حتی سخت ترین لکه ها را برطرف کند.

 

معرفی برند FAIRY
معرفی برند FAIRY

 

پری افتخار دارد که بیش از 60 سال از زندگی خانوادگی جدا شده است و از طریق تحقیقات، توسعه و پیشرفت علمی ادامه می یابد، ممکن است ادامه یابد.

 

ترجمه و نویسنده : امیر ایران نژاد

 


خرید محصولات این برند از فروشگاه اینترنتی بهمای

پیگیری سفارش
لیست مقایسه