کره بدن کاپوس مدل Olive Oil حجم 200 میلی لیتر

کره بدن کاپوس مدل Olive Oil حجم 200 میلی لیترKappus Olive Oil Body Buter 200ml


صابون مایع کاپوس مدل اولایو اویل

کارخانه کاپوس آلمان با بیش از ۱۶۵ سال تجربه ٬ بزرگ ترین کارخانه صابون سازی اروپای غربی ٬ از سال ۱۸۴۸ میلادی در  آلمان فعالیت مینماید . تولید صابون ٬ شامپو ٬ کرم و لوسیون بر پایه گیاهان موجود در طبیعت ٬ با پشتوانه سال ها تجربه و در اختیار داشتن تکنولوژی برتر در کشور آلمان باعث تولید برترین محصولات در نوع خود گردیده است که میتوانید به راحتی این محصولات را از فروشگاه اینترنتی بهمای خریداری کنید. ( یوهان مارتین کاپوس ـ Johan Martin kappus )
کره بدن «Olive Oil» از برند «Kappus» (کاپوس) یک نرم کننده‌ی عالی پوست پس از شستشو و پاکسازی است. این محصول را بسیار ایده‌آل پوست‌های خشک و بسیار خشک است. کاپوس برای ایجاد یک لایه چربی بر پوست خشک و ترمیم آن، از چربی طبیعی روغن زیتون استفاده کرده است. روغن زیتون پوست را بسیار نرم و لطیف می‌کند. پس از مصرف این محصول بر پوست، با حرارت بدن، خواص آن فعال شده و تاثیر خود را اعمال خواهد کرد. با مصرف منظم از این لوسیون بخصوص پس از استحمام، پس از مدت کوتاهی احساس لذت بخشی از پوست نرم و صاف خود خواهید داشت. لوسیون کاپوس با روغن زیتون، یک مرطوب کننده‌ی خوب برای پوست است. پس از مالیدن مقداری از این کره به پوست، لایه‌ای چرب ایجاد خواهد شد که به سرعت جذب پوست شده و تاثیر خود را بر پوست خشک خواهد گذاشت.

روغن زیتون و خواص بی شمار آن از دیرباز به عنوان یک مرطوب کننده‌ی طبیعی مورد توجه و استفاده بوده و هست. کاپوس یک سری از محصولات خود را با استفاد از روغن زیتون مخصوص پوست‌های خشک طراحی و عرضه کرده است. پیشنهاد کاپوس برای نرمی و لطافت پوست استفاده از سری کامل این محصولات است.